Logo Infoczerwonak.pl
Wikipedia Gmina Czerwonak
Rejestracja | Logowanie
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
10 sierpnia 2014     komentarzy: 0

Na drodze powiatowej z Koziegłów do Wierzonki jeszcze w tym roku Zarząd Dróg Powiatowych planuje wykonanie kilku prac ważnych dla mieszkańców naszej gminy.

Zarząd Dróg Powiatowych planuje wykonanie jeszcze w tym roku kilku inwestycji na ul. Poznańskiej z Koziegłów do Wierzonki. Środki na inwestycje pochodzą z budżetu Powiatu Poznańskiego, a w przypadku Kicina również w pewnej części ze środków Gminy Czerwonak.

- W Koziegłowach ma zostać wykonany montaż świateł na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i wjazdu na osiedle Leśne. Chodzi przede wszystkim o zwiększenie bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych, z którego korzystają przede wszystkim podróżujący autobusami.

- W Kicinie rozstrzygnięto przetarg na budowę chodnika z odwodnieniem od ul. Wodnej do ul. Rolnej. Do końca 2014r. wykonana zostanie kanalizacja deszczowa oraz chodnik, do połowy 2015r. zostanie wykonana nowa nawierzchnia drogi. Do końca sierpnia powinny być natomiast zakończone prace kanalizacyjne na tej ulicy.

- Zostanie wyremontowany odcinek drogi pomiędzy Mielnem a Wierzonką, który otrzyma nową nawierzchnię. Remont drogi zostanie wykonany ze środków starostwa powiatowego.

Zarząd Dróg Wojewódzkich przedstawił zmianę organizacji ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Zieloną do wjazdu do energetyki. Przy ul. Zielonej pojawi się nowe przejście dla pieszych, a parkowanie przy sklepach zostanie inaczej zorganizowane. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo na tym odcinku ul. Gdyńskiej.


KOMENTARZE

Jeszcze nie skomentowano. Bądź pierwszy!
 

Czytane

Komentowane

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową?

Twój adres e-mail:

W obiektywie

Partnerzy

/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/kicinonline2.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/jurand.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logomale.png
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/AP_Herb.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/alterlogo_155_.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logocma_155_155.jpg
 
Logo Infoczerwonak.pl

Chcesz zamieścić informację?
Napisz:
kontakt@infoczerwonak.pl

Regulamin i polityka prywatności »