Logo Infoczerwonak.pl
Wikipedia Gmina Czerwonak
Rejestracja | Logowanie
Poniedziałek, 18 czerwca 2018

1 listopada tego roku na największych poznańskich cmentarzach odbędzie się jak co roku kwesta, z której datki zostaną przeznaczone na renowację nagrobków wileńskiej nekropolii.

 
 
25 października 2016    komentarzy: 0

Niemal 110 milionów paragonów w grze i ogromne zainteresowanie loterią zaowocowało jej przedłużeniem o dodatkowe 6 miesięcy.

 
 

Od 1. września mieszkańcy Czerwonaka i Koziegłów będą mogli skorzystać z usługi darmowego odbioru elektrośmieci.

 
 

Od wtorku 26 sierpnia zaczynają się zebrania sołeckie w naszej gminie.

 
 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących rozkładu jazdy szynobusów na trasie Poznań-Gołańcz, który ma wejść do życia w grudniu.

 
 

Zachęcamy do wypełniania ankiety mającej na celu poznać największe problemy i potrzeby poszczególnych miejscowości na terenie naszej gminy.

 
 

Od 27 kwietnia Koleje Wielkopolskie wprowadziły nowy rozkład jazdy.

 
 

Od 1 maja zmieniono godziny kursowania linii 303 na trasie Koziegłowy-Kicin-Dębogóra.

 
 

Do 18 maja można zgłaszać propozycje do Czerwonackiego Budżetu Obywatelskiego. Inwestycje, które zdobędą najwięcej głosów w głosowaniu mieszkańców gminy zostaną zrealizowane w przyszłym roku!

 
 

Już jutro tj. we wtorek 6 maja przy komisariacie w Czerwonaku na ul. Leśnej będzie można oznakować swój rower.

 
 

Budzi się wiosna i ostatnia, XVII edycja konkursu: \"Piękna Zielona Gmina\", kierowanego do wszystkich, którzy pragną pochwalić się swoim ogródkiem, zieleńcem lub balkonem.

 
 

Nie było nas przez ostatnie prawie 2 miesiące - teraz to się zmieni! Startujemy ponownie z nowymi siłami , tak aby informować Was o ważnych wydarzeniach, problemach i inicjatywach w naszej gminie.

 
 

Wreszcie z horyzontu mają zniknąć odpady problemowe w tym gabaryty, bowiem na koniec marca przewidziany jest ich odbiór przez firmę Altrans obsługującą naszą gminę poza Koziegłowami.

 
 

Od 9 marca Koleje Wielkopolskie wprowadziły zmiany w kursowaniu szynobusów na trasie Poznań-Wągrowiec-Gołańcz.

 
 

Zapraszamy do lektury do nowego numeru Pisma Mieszkańców Gminy Czerwonak Alternatywy.

 
 

Na wniosek pasażerów od 3 lutego szynobus jadący w porannych godzinach szczytu do Poznania będzie zatrzymywał się na stacjach w Czerwonaku, Bolechowie, Poznaniu Karolin oraz na Zielonych Wzgórzach.

 
 

Na stronie GOAP-u pojawiła się ankieta dotycząca oceny zbiórki odpadów oraz propozycji zmian w regulaminie GOAP-u.

 
 

Osoby niepełnosprawne z III lub ew II stopniem niepełnosprawności mogą wziąć udział w projekcie, którego częścią jest płatny staż.

 
 

W ostatnich dniach mieszkańcy, na wejściach do klatek schodowych w budynkach zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Koziegłowach, mogą przeczytać prośbę o poparcie petycji do UE.

 
 

Każdy kto w drugiej połowie minionego roku zdecydował się zameldować na pobyt stały w gminie Czerwonak otrzymał :Pakiet na dzień dobry:.

 
 

Związek Międzygminny "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej" załącza harmonogramy wywozu odpadów na rok 2014.

 
 

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2014 r. dostawą wody z gminnej sieci wodociągowej, zamiast dotychczasowego operatora, firmy MELIOPOZ, zajmować się będzie Gminna Spółka Wodociągowa Sp. z o.o.

 
 
10 grudnia 2013    komentarzy: 0

Poznańscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło pod koniec listopada w Czerwonaku.

 
 

Na listopadowej sesji Rady Gminy Czerwonak podjęto uchwałę w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych, podatku rolnego i leśnego w roku 2014.

 
 
28 listopada 2013    komentarzy: 0

Na początku 2014 roku wielu mieszkańców gminy otrzyma decyzje podatkowe dotyczące podatku od nieruchomości, podatku rolnego, leśnego i łącznych zobowiązań pieniężnych.

 
 

Poniżej przedstawiono planowane na przełomie listopada i grudnia wyłączenia prądu.

 
 
24 listopada 2013    komentarzy: 0

Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega o możliwym oblodzeniu dróg w godz. 0:00-7:00 dzisiaj w nocy.

 
 
24 listopada 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy na Kiermasz świąteczny w szkole podstawowej w Czerwonaku w środę 27 listopada.

 
 
15 listopada 2013    komentarzy: 0

Związek Międzygminny ?Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej? informuje, że 8 listopada br. otrzymał pisemny wyrok Krajowej Izby Odwoławczej wraz z liczącym kilkadziesiąt stron uzasadnieniem.

 
 
13 listopada 2013    komentarzy: 0

Na terenie gminy mocno uczczono Święto Niepodległości , które miały miejsce w ubiegły weekend.

 
 
31 października 2013    komentarzy: 0

W dniu 1 i 2 listopada będzie po gminie kursował bezpłatny autobus komunikacji gminnej umożliwiający dojazd do cmentarzy.

 
 
28 października 2013    komentarzy: 0

Urząd Gminy Czerwonak zaprasza organizacje pozarządowe na drzwi otwarte.

 
 
22 października 2013    komentarzy: 0

Co tydzień, w poniedziałek na łamach gminnego profilu facebookowego: www.facebook.com/czerwonakzobaczwiecej pojawia się pytanie dotyczące gminy Czerwonak.

 
 
21 października 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy do lektury październikowego numeru Pisma Mieszkańców Gminy Czerwonak Alternatywy

 
 
20 października 2013    komentarzy: 0

W poniedziałek 21 października o godz. 15:30 w Klubie Kogucik w Potaszach odbędzie się dyskusja nad planem miejscowym Bolechówko-Potasze.

 
 
10 października 2013    komentarzy: 0

GOAP podpisze umowę z firmą First Recykling, mającą swoją siedzibę w Czerwonaku na odbiór śmieci z terenu Koziegłów.

 
 
10 października 2013    komentarzy: 0

13 września br. została podpisana umowa na obsługę finansową gminy Czerwonak przez PKO Bank Polski.

 
 
1 października 2013    komentarzy: 0

3 października będzie miało miejsce spotkanie z projektantem oraz inwestorem budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Kicinie.

 
 

Projekt planu miejscowego Bolechówko-Potasze został wyłożony do publicznego wglądu.

 
 
25 września 2013    komentarzy: 0

Administracja serwisu Infoczerwonak.pl informuje, że do dnia 30 września wszystkie ceny ogłoszeń reklamowych na naszej stronie zostały obniżone nawet o 50%!

 
 
24 września 2013    komentarzy: 0

GOPS Czerwonak, GOK Sokół oraz Szlachetna Paczka poszukują wolontariuszy.

 
 
16 września 2013    komentarzy: 13

Stowarzyszenie Len uzyskało od Wójta Gminy Czerwonak zezwolenie na zbiórkę publiczną pieniędzy potrzebnych do sfinansowania pracy kancelarii prawnej występującej w imieniu Stowarzyszenia i mieszkańców

 
 
13 września 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy do lektury wrześniowego numeru spółdzielczego miesięcznika Karolinka.

 
 
13 września 2013    komentarzy: 0

Szefowie jednostek pomocniczych w Czerwonaku zapraszają na zajęcia fakultatywne dla swoich mieszkańców.

 
 

Zapraszamy na zebrania mieszkańców 5 sołectw, które odbędą się jeszcze w tym roku. Już jutro o godz. 19:00 zebranie mieszkańców Kicina w szkole podstawowej.

 
 

Mieszkańcy naszej gminy tak jak co roku wybierają się na Sumę Odpustową do Dąbrówki Kościelnej w najbliższą niedzielę. Zamieszczamy informacje o pielgrzymkach pieszych i rowerowych w naszej gminie.

 
 

Zapraszamy do lektury wrześniowego numeru Pisma Mieszkańców Gminy Czerwonak Alternatywy

 
 

Ze względu na prowadzone prace torowe (szlifowanie szyn) w dniach 2 ? 10 września 2013 roku za część pociągów na linii Poznań ? Wągrowiec wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza:

 
 

O przypadkach braku pojemników czy nieterminowego ich odbioru można informować ZM GOAP osobiście w Biurze Obsługi Klienta, delegaturach gminnych lub telefonicznie nr 61 624 22 22, jednak...

 
 

Związek Międzygminny GOAP informuje, że rozesłał do właścicieli nieruchomości, którzy złożyli deklaracje pisma z terminarzem płatności oraz numerem subkonta, na które należy ich dokonywać.

 
 

Związek Międzygminny ?Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej? w tych dniach rozesłał do właścicieli nieruchomości pisma z terminarzem płatności oraz numerem subkonta.

 
 

Termin składania ofert na odbiór odpadów komunalnych z terenu Związku Międzygminnego ?Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej? upłynął 7 sierpnia 2013r. o godz. 12.00.

 
 

Związek Międzygminny ?Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej? zaprasza na konferencję prasową ...

 
 

Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi wszedł w życie 1 lipca. Od tego dnia w Poznaniu i 9 sąsiednich gminach tworzących Związek Międzygminny "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej"...

 
 

Związek Międzygminny ?Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej? ma przyjemność zaprosić na BRIEFING PRASOWY na którym przedstawione zostaną informacje dotyczące...

 
 

Zapraszamy do skorzystania z atrakcji, które czekają na mieszkańców na terenie gminy w najbliższy weekend.

 
 

Po przeprowadzeniu negocjacji o udzielenie zamówienia publicznego na usługi w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych zmieszanych i odpadów zielonych oraz odbioru i zagospodarowania...

 
 
5 czerwca 2013    komentarzy: 0

W piątek 7. czerwca w salce parafialnej w Kicinie odbędzie się dyżur poselski posła Tadeusza Dziuby.

 
 

Zapraszamy do lektury nowego numeru Pisma Mieszkańców Gminy Czerwonak Alternatywy wychodzącego na terenie gminy Czerwonak.

 
 
21 maja 2013    komentarzy: 0

W najbliższą środę na godz. 17 planowane jest podpisanie ostatecznej wersji protokołu z rozprawy administracyjnej. Odczytanie i podpisanie ma mieć miejsce w swarzędzkim urzędzie.

 
 

Kilka dni temu rozpoczęto zapowiadane prace na skrzyżowaniu ulic Gdyńskiej i Leśnej w Czerwonaku.

 
 

W najbliższą sobotę mieszkańcy kolejnych 2 sołectw - Czerwonak II i Bolechowo-Osiedle - będą porządkować tereny znajdujące się na terenie ich sołectwa.

 
 
23 kwietnia 2013    komentarzy: 0

W związku z dużym zainteresowaniem akcji "Chudnij z nami czyli maraton odchudzania" zostaną uruchomione nowe zajęcia w Koziegłowach.

 
 
19 kwietnia 2013    komentarzy: 1

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wsparcia protestu mieszkańców Kicina w sprawie ewentualnej budowy Brosa.

 
 

Budzi się wiosna i rusza kolejna XVI już edycja konkursu: "Piękna Zielona Gmina", kierowanego do wszystkich, którzy pragną pochwalić się swoim ogródkiem, zieleńcem lub balkonem.

 
 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie edukacyjne ,,Profilaktyka i wczesne wykrywanie raka piersi?, które odbędzie się w dn. 25 kwietnia 2013r. (czwartek) w godz. 16:30 ? 18:00

 
 
16 kwietnia 2013    komentarzy: 1

Zapraszamy na wspólne wiosenne sprzątanie.

 
 
14 kwietnia 2013    komentarzy: 1

Można wnosić uwagi i wnioski do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko.

 
 

ZM GOAP uruchomił infolinię 61 624 22 22. Pod tym numerem od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 można uzyskać informacje o zasadach i organizacji nowego systemu gospodarki odpadami.

 
 

Ogłoszenie o rekrutacji Beneficjentów Ostatecznych do projektu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwonaku ?Radzę sobie lepiej? w roku 2013.

 
 
24 marca 2013    komentarzy: 0

Już po raz 15-ty w Niedzielę Palmową przy kościele w Kicinie zorganizowane zostało Misterium Męki Pańskiej.

 
 

Już jutro od godz. 9:00 sesja rady gminy - zapraszamy wszystkich mieszkańców.

 
 

W czwartek 14 marca o godz. 18:00 w Klubie Iskra miało miejsce zebranie z mieszkańcami Prmnic, których przybyło 59.

 
 

W wyniku awarii w elektrociepłowni Karolin rano przestały działać dwa z trzech bloków energetyczno-ciepłowniczych.

 
 

Planowane wyłączenia prądu w Czerwonaku, Kicinie i Koziegłowach.

 
 

Zapraszamy do lektury nowego lutowego numeru Alternatyw

 
 

Związek Międzygminny ?Puszcza Zielonka? informuje, iż od dnia 04 marca 2013 roku uruchomione zostają w urzędach gmin objętych Projektem kanalizacji punkty informacyjne dla mieszkańców.

 
 

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwonaku bierze udział w konkursie: ?Świadomy wie co robić z ZSEE?

 
 

Komenda Miejska Policji w Poznaniu organizuje coroczny konkurs na najlepszy komisariat policji Powiatu Poznańskiego. Można w nim wypełnić ankietę oceniającą pracę policji w poszczególnych gminach.

 
 
18 lutego 2013    komentarzy: 0

Planowane wyłączenia prądu w Kicinie w dniach 20-22 lutego.

 
 

ZTM informuje o zmianach w kursowaniu linii nocnej 237 z Poznania do Koziegłów. Zmieni się kurs autobusu, który zamiast z Kaponiery wyruszać będzie ze Starołęki i dojeżdżać do pętli na Os. Leśnym.

 
 

Zapraszamy do korzystania z zajęć fakultatywnych dla mieszkańców Czerwonaka.

 
 

Zapraszamy do przeczytania nowego styczniowego numeru Alternatyw - Pisma Mieszkańców Gminy Czerwonak.

 
 

Od 27 grudnia rozpoczynają się wizyty duszpasterskie w naszej gminie dla 4 parafii. Jak co roku będziecie mogli zobaczyć plan Kolędy w swojej parafii.

 
 

Po rozwinięciu tematu przedstawiamy organizacje i osoby, które można wspomóc 1% Twojego podatku.

 
 
9 stycznia 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy do skorzystania z oferty gimnazjum w Czerwonaku na ferie 2013.

 
 

Poszukujesz informacji o możliwościach kształcenia? Przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące kształcenia ustawicznego.

 
 

Zobacz z jakich atrakcji dzieci i młodzież mogą korzystać podczas ferii zimowych.

 
 
2 stycznia 2013    komentarzy: 0

W 2013 roku Urząd Gminy nadal zamierza kontynuować pracę Wydziału Obsługi Mieszkańców w zmienionych godzinach.

 
 

Zdrowych i Wesołych Świąt wszystkim mieszkańcom Gminy Czerwonak życzy zespół redakcyjny infoczerwonak.pl

 
 

Dzisiaj radni gminy przy 5 głosach przeciwnych przyjęli budżet Rady Gminy Czerwonak na 2013 rok.

 
 

Jeżeli w ten przedświąteczny czas zadzwonią do drzwi harcerze to znaczy, że chcą przekazać symboliczne światełko pokoju.

 
 
17 grudnia 2012    komentarzy: 0

Będąc w gminie zauważyliśmy nowe udogodnienie dla dzieci, które czekają wraz z rodzicami.

 
 

Lokalny PiS zaprasza na spotkanie z posłem Tadeuszem Dziubą.

 
 

Gminna prasa - Gazeta Czerwonaka i po przerwie Alternatywy pojawiły się w sklepach w naszej gminie.

 
 

Zapraszamy do spędzenia weekendu w naszej gminie.

 
 

Planowane wyłączenia prądu w Czerwonaku i Kicinie w dniach 18-20 XII

 
 

Zapraszamy do lektury grudniowego numeru miesięcznika Karolinka.

 
 

Od dzisiaj obowiązuje nowy rozkład pociągów. W naszej gminie znajdują się 4 przystanki na trasie do Poznania.

 
 

Na czwartkowej sesji 6 grudnia jednym z punktów jest dyskusja nad budżetem gminy na 2013 rok.

 
 
 

Czytane

Komentowane

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową?

Twój adres e-mail:

W obiektywie

Partnerzy

/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/kicinonline2.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/jurand.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logomale.png
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/AP_Herb.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/alterlogo_155_.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logocma_155_155.jpg
 
Logo Infoczerwonak.pl

Chcesz zamieścić informację?
Napisz:
kontakt@infoczerwonak.pl

Regulamin i polityka prywatności »