Logo Infoczerwonak.pl
Wikipedia Gmina Czerwonak
Rejestracja | Logowanie
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
29 sierpnia 2014    komentarzy: 0

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Potaszach, które odbędą się w najbliższą sobotę przy Klubie Kogucik od godz. 15:00.

 
 

Na weekendy sierpniowe Dziewicza Baza (teren pod Dziewiczą Górą) przygotowała bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 
 

Zapraszamy do aktywnego udziału w projekcie nieWIDOCZNI angażującym społeczność gminy Czerwonak do współpracy z osobami niewidomymi i niedowidzącymi, które rozpoczną się dzisiaj w SOSW w Owińskach.

 
 
24 stycznia 2014    komentarzy: 0

Zapraszamy dzieci na spektakl Grymasy Królewny Kasi do Biblioteki Publicznej w Owińskach.

 
 
24 stycznia 2014    komentarzy: 0

Stowarzyszenie Dzieje zaprasza do współtworzenia wyjątkowego widowiska pokazującego legendy i baśnie regionu.

 
 
15 stycznia 2014    komentarzy: 1

Wiele atrakcji czeka na dzieci podczas ferii w naszej gminie.

 
 

GOK Sokół zaprasza na wspólne kolędowanie w Klubie Kogucik w Potaszach.

 
 
11 grudnia 2013    komentarzy: 0

14 grudnia Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza wszystkich zainteresowanych do Centrum Rozwoju i Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku na Kiermasz Świąteczny i Biesiadę Czerwonacką.

 
 

Dwie inicjatywy z gminy Czerwonak zostały nagrodzone na początku grudnia.

 
 
24 listopada 2013    komentarzy: 0

Od 1 grudnia nastąpi zmiana godzin otwarcia biblioteki w Koziegłowach.

 
 

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w naszej gminie w najbliższą niedzielę 24 listopada.

 
 
21 listopada 2013    komentarzy: 0

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Czerwonaku ? Filia Owińska, zapraszają 21 listopada na wykład Wielkopolan droga do niepodległości.

 
 
18 października 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy na spędzenie weekendu na terenie naszej gminy.

 
 
17 października 2013    komentarzy: 0

Rozpoczynasz swoją przygodę z muzyką rockową? Dobrze rockujesz zgłoś się do Przeglądu "Dobre Rockowania".

 
 
27 września 2013    komentarzy: 0

Na Dziewiczej Górze trwa projekt Fundacji ZAMIASTem TworzyMY Puszczę Zielonkę realizowany w ramach Programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Zapraszamy w każdą sobotę.

 
 

We wrześniu rusza w ?Koguciku? projekt ?Dziecięca i Młodzieżowa Akademia Umiejętności?.

 
 
12 września 2013    komentarzy: 0

Gminna Biblioteka Publiczna wraz z Fundacją Orange zapraszają seniorów na zajęcia do Owińsk.

 
 
29 kwietnia 2013    komentarzy: 0

Zespoły ENEJ oraz BRAThANKI będą gwiazdami tegorocznych Dni Europy 2013 w Wągrowcu, które obchodzić będziemy przy muzyce obydwu zespołów już za dwa tygodnie, 1 i 4 maja br.

 
 
18 kwietnia 2013    komentarzy: 0

- W imieniu Społecznego Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy "Lech Kaczyński w służbie najjaśniejszej Rzeczypospolitej ?.

 
 
18 kwietnia 2013    komentarzy: 0

Już po raz jedenasty Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie organizuje Otwarty Międzygminny Konkurs Ortograficzny.

 
 

26 marca o godz. 17:00 w sali sesyjnej hali sportowej w Czerwonaku odbędzie się bezpłatny wykład otwarty dot. podróżowania głównie w wieku 50+.

 
 
19 lutego 2013    komentarzy: 0

Gmina Czerwonak zaprasza na pierwszą wycieczkę z cyklu ?zobacz więcej?, przybliżającą mieszkańcom naszej gminy walory przyrodnicze i kulturowe miejsc, w których mieszkają.

 
 
16 lutego 2013    komentarzy: 0

Już po raz dziewiąty odbył się w Bibliotece Publicznej w Koziegłowach walentynkowy konkurs recytatorski.

 
 

Dla zdrowego rozwoju naszych dzieci niezbędny jest ruch.

 
 

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku Filia w Koziegłowach zaprasza do wzięcia udziału w walentynkowym konkursie recytatorskim o statuetkę Anioła Lirycznego.

 
 

Serdecznie zapraszamy wszystkie najmłodsze dzieci, na kolorowe, niesamowite, pełne zabawy i śmiechu baliki karnawałowe. W tym roku tematem przewodnim będzie ?Dziwne stwory?.

 
 

Zapraszamy do skorzystania z oferty bibliotek w Owińskach i Koziegłowach dla dzieci na ferie zimowe.

 
 
1 stycznia 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy 5 stycznia o godz. 19:00 do kościoła pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Koziegłowach na Koncert świąteczno-noworoczny w rytmach latynoskich.

 
 
29 listopada 2012    komentarzy: 0

Zapraszamy do spędzenia weekendu w naszej gminie. Zobacz co się dzieje.

 
 
7 listopada 2012    komentarzy: 0

16 listopada w godzinach 17:00-20:00 zapraszamy na Jesienne wietrzenie szaf, czyli na akcję wymiany garderoby, dodatków idrobnych przedmiotów.

 
 
3 listopada 2012    komentarzy: 0

Zgodnie z życzeniem mieszkańców Czerwonak Klub Słoneczko w Czerwonaku (ul. Słoneczna 3) wznawia stałe integracyjne zajęcia świetlicowe na wesoło dla dzieci najmłodszych.

 
 
3 listopada 2012    komentarzy: 0

16 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Piątki w Klubie Iskra.

 
 
3 listopada 2012    komentarzy: 0

GOK Sokół zaprasza nawieczory gier w Klubie Kogucik w Potaszach. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie,w każdy drugi i czwarty piątek miesiąca(9 i 23 listopada) w godzinach od 17:30 do 21:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 
 
16 października 2012    komentarzy: 0

W piątek w parafi p.w. św. Józefa w Kicinie rozpoczynają się Kicińskie Dni Kultury Chrześcijańskiej, które potrwają do niedzieli.

 
 
15 października 2012    komentarzy: 0

GOK Sokół jak co roku zaprasza do Kościoła pw. św. Józefa Oblubieńca na koncert w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej.

 
 
14 października 2012    komentarzy: 0

Przybyli do hali sportowej w Czerwonaku na Czerwonacką Biesiadę nie mogli żałować. Występy zespołów z naszej gminy i zaproszonych gości wprawiały zawłszcza starszych mieszkańców w dobrą zabawę.

 
 
10 października 2012    komentarzy: 0

Klub Iskra wPromnicach zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkania, które pomogą wejść izapoznać się ze światem komputerów.

 
 
10 października 2012    komentarzy: 0

Klub Kogucik w Potaszach zaprasza na wieczory gier.

 
 
8 października 2012    komentarzy: 0

Zwracamy się do wszystkich pragnących poszerzyć iuporządkować swoją wiedzę osztuce, do tych którzy żałują, że właśnie skończyła się jakaś interesująca wystawa, aim nie udało się na nią wybrać, do tych, którym nie jest łatwo przekroczyć próg galerii inieśmiało wystawione wniej dzieła podziwiają zza szyby.

 
 
8 października 2012    komentarzy: 0

Zarząd Osiedla Leśnego wraz z GOK Sokół zapraszają na Wieczór Kabaretowy z Krzysztofem Daukszewiczem.

 
 
8 października 2012    komentarzy: 0

Biblioteka serdecznie zaprasza na spotkanie z Łukaszem Wierzbickim - autorem książek podróżniczych.

 
 
4 października 2012    komentarzy: 0

Młoda mieszkanka Gminy Czerwonak Małgorzata Koperska wraz z Megumi Hatttori z Japonii zdobyła pierwsze miejsce w X Międzynarodowym Konkursie Wibrafonowym w Fermo, we Włoszech. Konkurs odbył się na początku września tego roku.

 
 
13 września 2012    komentarzy: 0

Zapraszamy na dwa niezwykłe wydarzenia, które odbędą sie w najbliższy piątek w Koziegłowach. Co kryje się gangiem rowerowych królików? Czytaj dalej...

 
 
12 września 2012    komentarzy: 0

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku po 2-miesięcznej przerwie związanej z remontem została otwarta w dniu 10 września.

 
 
27 sierpnia 2012    komentarzy: 0

Moc atrakcji przygotował Gminny Ośrodek Kultury Sokół we wszystkich swoich placówkach od września. Trwają zapisy na zajęcia teatralne, muzyczne, plastyczne czy aerobik. Można brać udział również w innych atrakcjach jak wieczór gier czy obejrzeć przedstawienia teatralne.

 
 
24 kwietnia 2012    komentarzy: 0

Z okazji Tygodnia Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku ogłasza majową abolicję.

 
 
6 kwietnia 2012    komentarzy: 0

13 kwietnia jest Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Zachęcamy do uczczenia pamięci wszystkich poległych poprzez udział w gminnych uroczystościach.

 
 
29 marca 2012    komentarzy: 0

W Niedzielę Palmową, 1 kwietnia, o godz. 15.00 w parafii p.w. św. Józefa w Kicinie zostanie odprawione Misterium Męki Pańskiej. W organizację wystawianego od 14 lat widowiska pasyjnego zaangażowanych jest ponad sto osób (w większości sami parafianie).

 
 
25 marca 2012    komentarzy: 0

30 marca o godzinie 18:00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku na spotkanie w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru.

 
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych izdolnych literatów zterenu powiatu poznańskiego do wzięcia udziału wpiątej edycji Powiatowego Konkursu Literackiego Młyńskie Koło.

 
 
7 marca 2012    komentarzy: 0

23 marca serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Piątki w Klubie Iskra w Promnicach. Tym razem tematem warsztatów będzie nauka podstaw techniki decoupage.

 
 
15 lutego 2012    komentarzy: 0

14 lutego wKoziegłowach odbyła się, zorganizowana przez bibliotekę, VIII edycja walentynkowego konkursu recytatorskiego ostatuetkę Anioła Lirycznego. Do konkursu należało przygotować utwory poetyckie traktujące omiłości.

 
 
25 stycznia 2012    komentarzy: 0

Od 23 stycznia GOK Sokół zaprasza do Urzędu Gminy Czerwonak na wernisaż wystawy obrazów artystów amatorów, działających na terenie naszej gminy.

 
 
17 stycznia 2012    komentarzy: 0

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania otwartego w naszym Ośrodku Muzeum Tyflologicznego. Muzeum Tyflologiczne w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Owińskach jest jedyną w kraju, specjalistyczną placówką udostępniającą zainteresowanym szerokie spektrum informacji z zakresu historii myśli tyflologicznej oraz technologii dla niewidomych.

 
 
2 kwietnia 2011    komentarzy: 0

Gminna Biblioteka Publiczna ogłasza konkurs na stroiki i palmy wielkanocne. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców gminy. Prace należy przynosić do biblioteki do 18 kwietnia. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 20 kwietnia br. w siedzibie biblioteki w Czerwonaku.

 
 
31 marca 2011    komentarzy: 0

W związku z przypadającym w tym roku 600-leciem Czerwonaka chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do realizacji projektu polegającego na zbieraniu materiałów dotyczących przeszłości Czerwonaka. Będziemy robić wywiady z najstarszymi mieszkańcami, kopiować zachowane zdjęcia i dokumenty, fotografować najstarsze budynki. Wszystkie pozyskane materiały zostaną opracowane i zamieszczone na stronie internetowej oraz w publikacji jubileuszowej.

 
 
14 marca 2011    komentarzy: 0

25 marca o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku odbędzie się premierowy spektakl przygotowany przez Młodzieżowy Zespół Teatralny Zwierciadło.

 
 
13 marca 2011    komentarzy: 0

18 marca o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół odbędzie się Spotkanie z najmłodszymi, czyli prezentacja pracowni dziecięcych pracujących w Ośrodku zorganizowana z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.

 
 

12 marca Formacja Fleks Step z Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku wystąpi ze spektaklem tanecznym Ewenement w choreografii Ewy Sobiak. Spektakl zostanie zaprezentowanyw Gimnazjum w Koziegłowach o godzinie 19:00.

 
 

Dnia 18 lutego br. w klubie Kogucik odbyła się impreza w cyklu Cztery pory roku pt. Zima w Potaszach. Mimo wcześniejszych roztopów, aura dopisała tworząc nastrój zimowy, hojnie sypiąc śniegiem.

 
 
20 stycznia 2011    komentarzy: 0

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku zaprasza wszystkie dzieci na teatrzyk pt. "O dwóch takich, co ukradli księżyc" w wykonaniu aktorów z Teatru Animacji Kraków Art-Re.

 
 
17 stycznia 2011    komentarzy: 0

21 stycznia o godzinie 19:00 zapraszamy do Sali GOK Sokół w Czerwonaku na kolejny spektakl Skansenu Teatralnego "Siedem dni z życia kobiety".

 
 
3 stycznia 2011    komentarzy: 0

Akademia Sztuki Plus to nowa propozycja plastyczna dla wszystkich dorosłych, którzy pragną poczuć się jak studenci Akademii Sztuk Pięknych.

 
 
29 listopada 2010    komentarzy: 0

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Koziegłowach(w budynku szkoły) zaprasza na niezwykłą wystawę!

 
 
19 listopada 2010    komentarzy: 0

Zapraszamy na spektakl pt. "Warkocz królewny Wisełki", który odbędzie się dnia 25.11.2010 r. w Bibliotece Owińska o godz. 11:00.

 
 
12 listopada 2010    komentarzy: 0

W piątek i sobotę, 26 i 27 listopada po raz piąty odbędą się organizowane przez GOK SOKŁ w Czerwonaku DOBRE ROCKOWANIA otwarty przegląd dobrze rokujących zespołów rockowych. Celem przeglądu jest rozpowszechnianie idei muzyki rockowej poprzez prezentację zespołów działających przy GOK SOKŁ, a także ciekawych i dobrze zapowiadających się kapel spoza gminy, pragnących zagrać w Czerwonaku.

 
 
12 listopada 2010    komentarzy: 0

26 listopada w godzinach od 17:30 do 20:30 zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne z cyklu "Piątki w Klubie Iskra". Tym razem warsztaty zatytułowane będą Świecidełka.

 
 
4 listopada 2010    komentarzy: 0

XVI POWIATOWY KONKURS MŁODYCH RECYTATORW JESIENNA ZADUMA odbędzie się 8 listopada (eliminacje gminne) oraz 22 listopada (finał o godzinie 10:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury "Sokół" w Czerwonaku.

 
 
19 października 2010    komentarzy: 0

Już w najbliższy piątek, 22. października o godzinie 20:00 zapaszmy na premierę spektaklu Week-end Dance w choreografii Piotra Bańkowskiego, w wykonaniu zespołu Czyplusraz.

 
 
14 października 2010    komentarzy: 0

W niedzielę 17.10.10r. o godz. 1100 na przystanku przy Gimnazjum w Czerwonaku, odbędzie się ożywienie pierwszego przystanku przez młodzież.

 
 
14 października 2010    komentarzy: 0

Od 13 do 17 października odbywać się będzie w Poznaniu i Czerwonaku III Międzynarodowy Festiwal Teatrów Zależnych. Już 8 października o godzinie 19:00 w ramach przedfestiwalowych pokazów będzie można zobaczyć w Murowanej Goślinie spektakl zespołu Skansen Teatralny z naszego Ośrodka.

 
 
7 października 2010    komentarzy: 0

Z okazji Światowego Dnia Osoby Starszej Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku zaprasza na wystawę prac artystycznych i rękodzielnictwa: Seniorzy w Naszej Gminie .

 
 
7 października 2010    komentarzy: 0

3 nowe wystawy można obejrzeć w bibliotekach na terenie gminy Czerwonak.

 
 
6 października 2010    komentarzy: 0

GOK Sokół zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne w klubie "Słoneczko".

 
 
29 września 2010    komentarzy: 0

4 października zapraszamy wszystkich chętnych do Klubu Kogucik w Potaszach na pierwsze zajęcia z salsy dla początkujących.

 
 
3 września 2010    komentarzy: 0

Informujemy o następujących terminach zapisów na zajęcia w GOK "Sokół" oraz jego filiach:

 
 
1 września 2010    komentarzy: 0

3 września Gminny Ośrodek Kultury "Sokół" przy współpracy z Urzędem Gminy Czerwonak oraz Gminną Biblioteką Publiczną rozpocznie nowy projekt skierowany do artystów amatorów z terenu naszej gminy.

 
 
14 sierpnia 2010    komentarzy: 0

Gminny Ośrodek Kultury "Sokół" wraz z Zarządem Os. 40-lecia PRL zapraszają na cykl warsztatów artystycznych "Zaczarowany ogród".

 
 
13 sierpnia 2010    komentarzy: 0

Już po raz kolejny w okresie wakacyjnym zajmiemy się techniką batikowego barwienia tkanin. Zainteresowanych zapraszamy do Klubu Iskra w Promnicach w dniach 18, 19, 20 sierpnia. Od 12.00 14.00 zajęcia dla dzieci i młodzieży, od 16.00 19.00 zajęcia dla osób dorosłych. Odpłatność za zajęcia dla dorosłych wynosi 35 zł.

 
 
13 sierpnia 2010    komentarzy: 0

W poniedziałek, wtorek i środę, 16,17 i 18 sierpnia, od godziny 10.:30 do13:30 zapraszamy do SOKOŁA na atrakcyjne zajęcia dla młodzieży z zakresu teatru cieni oraz jego połączenia z animacją poklatkową.

 
 
21 lipca 2010    komentarzy: 0

We wtorek, środę i czwartek, 27, 28 i 29 lipca, od 10.:30 do 13:30 przy klubie Kogucik w Potaszach, odbędą się zajęcia plastyczno teatralne, których tematyka związana będzie z pszczelarstwem.

 
 
14 czerwca 2010    komentarzy: 0

W czwartek 10 czerwca odbyło się w Koziegłowach zorganizowane przy pomocy WBCiAK w Poznaniu przez działający przy bibliotece publicznej Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki spotkanie z Martą Fox.

 
 
5 czerwca 2010    komentarzy: 0

Biblioteka Czerwonak Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku zaprasza 9 czerwca o godzinie 11:40 na teatrzyk dla dzieci.

 
 

W miesiącu czerwcu zapraszamy wszystkie zainteresowane panie na następujące spotkania:

 
 

W piątek 21 maja w bibliotece w Koziegłowach gościły pierwszaki z Kicina. Dzieci wzięły udział w lekcji bibliotecznej pod tytułem "Na bajkowym szlaku".

 
 
17 maja 2010    komentarzy: 0

21 maja zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Cztery Pory Roku". Tym razem zaprezentujemy spektakl w reżyserii Anny Rozmianiec i w wykonaniu zespołu Skansen Teatralny z GOK "Sokół". Spektakl pt. Siedem dni z życia kobiety.

 
 
17 maja 2010    komentarzy: 0

Zakończona została X edycja konkursu Jak cię widzą, tak cię piszą zmieniamy wizerunek organizowany pod patronatem Marszałka Województwa Marka Woźniaka przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Konkurs skierowany był do bibliotek publicznych województwa wielkopolskiego a jego celem było wyróżnienie tych spośród bibliotek, które przykładają wagę do wyglądu wnętrz. Jury po wnikliwej analizie i dyskusji wyróżniło Filię Biblioteki Gminnej w Owińskach.

 
 

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na konkurs fotograficzny "Przyłapani na czytaniu". Na zdjęciach, które będziecie chcieli zgłosić do konkursu, powinny znajdować się osoby czytające.

 
 

7 maja o godzinie 17:00 odbyła sie w Gminnym Ośrodku Kultury "Sokół" w Czerwonaku gala III Powiatowego Konkursu Literackiego "Młyńskie Koło".

 
 
27 kwietnia 2010    komentarzy: 0

7 maja zapraszamy do Klubu "Iskra" w Promnicach na spotkanie plastyczne z cyklu "Piątki w Klubie "Iskra". Zajęcia będą poświęcone doskonaleniu techniki decoupage oraz efektu spękań na przedmiotach drewnianych. Zajęcia poprowadzi Olga Krause-Matelska. Początek warsztatów o godzinie 17:30.

 
 
25 marca 2010    komentarzy: 0

9 kwietnia zapraszamy wszystkie chętne dzieci z klas I -VI szkoły podstawowej do udziału pierwszym spotkaniu na warsztatach plastycznych w Klubie Słoneczko na os. 40-lecia PRL w Czerwonaku.

 
 

Zapraszamy w dniu dzisiejszym na otwarcie wystawy witraży i prac w szkle Katarzyny Maćkowiak. Wernisaż odbędzie sie dzisiaj o godz. 16:30 w Urzędzie Gminy w Czerwonaku.

 
 
19 marca 2010    komentarzy: 0

15 marca 2010 roku odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury "Sokół" w Czerwonaku eliminacje do XII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Wiosenne Przebudzenie" Murowana Goślina 2010.

 
 

Uwaga! Gminna Biblioteka Publiczna zmieniła godziny otwarcia dopasowując je do potrzeb czytelników.

 
 
15 marca 2010    komentarzy: 0

12marca o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół odbyła się uroczysta premiera spektaklu "Karolina w krainie baśni". Spektakl w wykonaniu Dziecięcego Zespołu Teatralnego Pipel 2.Sztuka powstała na podstawie na podstawie bajki terapeutycznej o tym samym tytule, a opieką reżyserską zajęła się Anna Rozmianiec na stałe pracująca z Zespołem.

 
 

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach zaprasza na Rodzinne malowanie pisanek woskiem w Muzeum Etnograficzym.

 
 
4 marca 2010    komentarzy: 0

12 marca o godzinie 17:15 w klubie Iskra odbędzie się spotkania w cyklu zajęć plastycznych Piątki w Klubie Iskra.

 
 

W miniony piątek w sali Gminnego Ośrodka Kultury "Sokół" odbyło się "Spotkanie z piosenką". W spotkaniu tym na zaproszenie zespołu Ave z Kicina wystąpilło wielu zaprzyjaźnionych gości.

 
 
18 lutego 2010    komentarzy: 0

We wtorek 16 lutego 2010 r. w bibliotece w Owińskach odbył się kolejny wernisaż malarstwa z cyklu: "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Ciepłe,pełne słonecznych barw i dobrej pozytywnej energii obrazy mieszkanki Czerwonaka, pani Krystyny Jowsy zapraszają do ich podziwiania. Wystawa trwać będzie do 15 marca.

 
 
15 lutego 2010    komentarzy: 0

5 marca o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół odbędzie się Spotkanie z najmłodszymi, czyli prezentacja pracowni dziecięcych pracujących w Ośrodku.

 
 
 

Czytane

Komentowane

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową?

Twój adres e-mail:

W obiektywie

Partnerzy

/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/kicinonline2.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/jurand.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logomale.png
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/AP_Herb.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/alterlogo_155_.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logocma_155_155.jpg
 
Logo Infoczerwonak.pl

Chcesz zamieścić informację?
Napisz:
kontakt@infoczerwonak.pl

Regulamin i polityka prywatności »