Logo Infoczerwonak.pl
Wikipedia Gmina Czerwonak
Rejestracja | Logowanie
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
22 stycznia 2014    komentarzy: 0

Pomieszczenia mieszkalne w szkole podstawowej w Kicinie zostały zagospodarowane dla potrzeb szkoły.

 
 
17 września 2013    komentarzy: 0

Zbliża się nowy rok akademicki, a wraz z nim kolejna edycja Akademii skierowanej do osób w dojrzałym wieku.

 
 
2 września 2013    komentarzy: 0

Na terenie całej naszej gminy rozpoczął się rok szkolny.

 
 
22 marca 2013    komentarzy: 0

Tradycyjnie już jak co roku w gimnazjum w Czerwonaku w pierwszy dzień wiosny miała miejsce niezwykła impreza - Dzień Wiosnaka z Czerwonaka.

 
 
14 stycznia 2013    komentarzy: 0

Szkoła Podstawowa im. A. Cieszkowskiego w Kicinie zaprasza na ferie zimowe w godz. od 9.00 do 14.00

 
 
7 stycznia 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą szkoły podstawowej w Koziegłowach dla dzieci na ferie zimowe.

 
 
7 stycznia 2013    komentarzy: 0

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą na ferie zimowe szkoły podstawowej w Owińskach.

 
 
30 października 2012    komentarzy: 0

26 października odbył się pierwszy, inauguracyjny wykład wramach Czerwonackiej Akademii Trzeciego Wieku.

 
 
18 października 2012    komentarzy: 0

Oddział wielkopolski Stowarzyszenia Dużych Rodzin 3+ zaprasza na Drugi Piknik Dużych Rodzin dnia 20.10.2012 wOwińskach od 10:00 do 14:00. Wstęp wolny.

 
 
25 września 2012    komentarzy: 0

W poniedziałek, 24 września 2012r. przyjechali do naszej szkoły goście zkrajów partnerskich, zktórymi realizujemy projekt Ramię wramię dla szczęśliwszej planety. Wramach serdecznego powitania cała szkoła wraz zzaproszonymi gośćmi spotkała się wHali Sportowej.

 
 
12 września 2012    komentarzy: 0

Park Edukacji Zawodowej - swoisty zawodowy disneyland - naukowcy z Poznania i samorządowcy z naszej gminy proponują stworzyć w Bolechowie. Na czym miałaby polegać inwestycja?

 
 
9 września 2012    komentarzy: 0

Od 10 do 22 wrześniaw Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla DzieciNiewidomych w Owińskach szkolić się będziegrupa trenerów orientacjiprzestrzennej osób niewidomych z Armenii. W ramach projektu Fundacji Ari Ari"Oczy szeroko zamknięte III", wspieranego przez Starostwo Powiatu Poznańskiego,będą trenowali nowe umiejętności pod okiem polskich specjalistów.

 
 
17 maja 2012    komentarzy: 0

Już jutro w Szkole Podstawowej w Kicinie będą miały miejsce obchody 90-lecia szkoły.

 
 
19 kwietnia 2012    komentarzy: 0

W dniu wczorajszym wywieszono informacje o przyjęciu do przedszkoli publicznych w naszej gminie.

 
 
18 stycznia 2012    komentarzy: 0

Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne "Na górze róże", mieszczące się przy ul. Poznańskiej 15 w Owińskach, zachęca rodziców wraz z dziećmi do udziału w drzwiach otwartych oraz w zajęciach adaptacyjnych.

 
 
23 marca 2011    komentarzy: 0

Już po raz dziewiąty Zespół Szkół im. Generała Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie zaprasza wszystkich chętnych obywateli starszych i młodszych do wzięcia udziału w otwartym konkursie ortograficznym, który odbędzie się dnia 9 kwietnia br. o godz. 10.00 w budynku szkoły w Bolechowie przy ul. Obornickiej 1.

 
 
28 lipca 2010    komentarzy: 0

Nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora przedszkola w Owińskach. Z funkcji zrezygnowała długoletnia jego dyrektorka pani Barbara Wieczorek.

 
 

Bardzo dużo pozytywnych emocji i rywalizacji towarzyszyło III "Olimpiadzie Przedszkoladzie". Blisko 150 przedszkolaków z 5 przedszkoli z naszej gminy rywalizowało w 5 konkurencjach. Jedna z nich nawiązywała do igrzysk zimowych - dzieci miały za zadanie pokonać określony dystans w nartach.

 
 
23 marca 2010    komentarzy: 0

20 marca w Zespole Szkół w Bolechowie odbył się VIII Międzygminny Konkurs Ortograficzny. Ideą konkursu jest promowanie poprawnej polszczyzny, rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych. Uczestnicy mają możliwość sprawdzenia, w jakim stopniu udało im się opanować zasady ortografii i wziąć udział w sportowej rywalizacji. I tym razem konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 34 uczestników w różnym wieku. W tym roku wykorzystano tekst dyktanda autorstwa Profesora Andrzeja Markowskiego.

 
 
22 marca 2010    komentarzy: 0

Gimnazjum z Czerwonaka planuje utworzyć w nowym roku szkolnym, klasę sportową o profilu piłka ręczna przy wsparciu Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej.

 
 

W tym roku, podobnie jak i w ubiegłym, pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkoli będą miały dzieci sześcioletnie, których rodzice nie zapiszą do klas pierwszych, a które mają obowiązek oraz pięciolatki, które mają prawo do rocznego przygotowania przedszkolnego. Dotyczy to tych maluchów, które będą pod opieką przedszkola od rana do godziny 16 17. Termin zgłoszeń do przedszkoli rozpoczyna się 1 kwietnia i kończy się ostatniego dnia tego miesiąca. Termin ten dotyczy także dzieci trzy i czteroletnich.

 
 
27 lutego 2010    komentarzy: 0

Pod takim hasłem, w ramach programu międzynarodowej wymiany młodzieży, upłyną w marcu br. zajęcia projektowe uczniów z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwonaku i z niemieckiej szkoły w Buseck. W dniach 28 II - 6 III 2010 r. gościć będziemy dwunastoosobową grupę z Niemiec, a w dniach 21 26 marca br. polska grupa uda się z rewizytą do niemieckich kolegów.

 
 
13 stycznia 2010    komentarzy: 0

Zakończono kolejny etap prac remontowych w Zespole Szkół im. Gen. D. Chłapowskiego w Bolechowie. Wykonany remont szkoły kosztował 637.828,34 zł. Zakres zrealizowanych robót budowlanych objął remont: korytarzy, sanitariatów, schodów oraz wejścia głównego do budynku. Remont wykonano ze środków Powiatu Poznańskiego.

 
 
 

Czytane

Komentowane

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową?

Twój adres e-mail:

W obiektywie

Partnerzy

/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/kicinonline2.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/jurand.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logomale.png
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/AP_Herb.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/alterlogo_155_.jpg
/cms/zasoby/grafika/_PARTNERZY/logocma_155_155.jpg
 
Logo Infoczerwonak.pl

Chcesz zamieścić informację?
Napisz:
kontakt@infoczerwonak.pl

Regulamin i polityka prywatności »